Adres Çekmeköy Sapağı Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:874 Ümraniye / İstanbul
PANASONİC 2019 Fiyat Listesi

PANASONİC

Panasonic 2019 Fiyat listesi 

Panasonic Eco adı altında yıllardır faaliyet gösteren firma olarak bildiğimiz gibi sektörde güçlü bir kuruluş olmakla beraber üretmiş olduğu ürünler ile her zaman adından sıkça söz ettirmektedir, Firmanın ürün kataloglarını incelediğimizde karşımıza en çok ilgi çeken ürünlerinden olan Panasonic Thea serisinden

Thea AnahtarThea PrizThea DimmerThea ElektroikThea Tv-dataAksesuarlar ve çerçeveleri yansımaktadır. Panasonic eco birçok müşteriye hitap ettiği için viko gibi güçlü ve köklü firmalar ile iş hayatını birleştirmiş olup sektördeki konumuna daha fazla istihdam katmaktadır.

Firmanın diğer ürünlerine bakacak olursak en belirgin üst kategorilerde; Thea bluThea ultimaThea sistemaModüler mekanizmanlar ve modüler kasa ve karkaslar da içermektedir.

Thea IQ katagorisinde bulunan otomasyon anahtarlarısensör interfaceaktüatörlersistem cihazları ve dokunmatik ekranlar da üretilmekte ve satışı yapılmaktadır.

Panasonic 2019 fiyat listesi ile ilgili kataloğumuza yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Panasonic Eco firması yıllardır sektörde var oluşlarını korumakta ve birçok ülkeye ihracat gerçekleştirerek pazarda bulunan güvenli ve güçlü duruşunu korumaktadır.

905373563757
TEKLİF FORMU